O nás

Obchod ZOO-KRMIVA Hart poprvé otevřel své dveře v roce 1997 na Husově náměstí v Polné. Rodinný podnik byl založen na základě nutnosti obohatit místní trh o chovatelské potřeby a krmiva pro užitková zvířata i domácí mazlíčky.

Majitel tohoto obchodu se již od mládí věnoval výcviku a chovů psů, proto Vám můžeme poskytnout téměř 40letou zkušenost s výcvikem, výživou a jinou poradenskou činností v tomto oboru. Faktem je, že nikdy nebyl a nebude páníčkem, který rozmazluje, ale páníčkem, který psa učí, vychovává a bere jako sobě rovného. Proto v našem obchodě dostanete rady možná přísné, nicméně účinné. Naše pomoc se však netýká jen psů, ale jsme ochotni pomoci a poradit v jakékoliv otázce týkající se Vašeho miláčka.

Velkou přidanou hodnotou, je naše úzká spolupráce s předními tuzemskými i zahraničními výrobci krmiv, proto Vám můžeme poskytnout ty nejlepší rady a názory v otázce toho, aby se Váš mazlíček měl co nejlépe.

Vždy se u nás setkáte se vstřícností, optimismem a společným cílem najít pro vašeho miláčka tu nejlepší stravu, hračku, příbytek atd., ať už se jedná o jakýkoliv druh zvířete. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, snažíme se splnit jeho potřeby a přání. Naší kamennou prodejnu najdete na adrese Palackého 652, Polná.

Po osobní, či telefonícké domluvě zajišťujeme rozvoz zboží až do domu.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Váš kolektiv Zoo-Krmiva Hart

ZOO-KRMIVA Hart Polná