krmiva pro kočičí

Nová prémiová krmiva pro všechny kočičí labužníky

Uvádíme na trh inovovanou řadu prémiového krmiva pro všechny kočičí labužníky Fitmin For Life.

Najít suché krmivo, které je kvalitní a zároveň bude vaší kočce chutnat, je zbožným přáním každého chovatele. Na základě dlouhodobých zkušeností v oblasti kočičího krmiva a ve spolupráci s chovateli těchto labužníků jsme se pustili do inovací, ve kterých propojujeme tradice i nové trendy ve výživě koček. Výsledkem je vysoce chutná řada prémiových suchých krmiv Fitmin For Life pro kočky, která je k dostání naešm obchodě.

Současné trendy ukazují, že majitelé koček už je neberou jako pouhé domácí mazlíčky, ale začínají
se více zajímat o jejich zdraví a tzv. well-being. I proto, že se v pandemii dostali domácí mazlíčci na pomyslném žebříčku pozornosti svých páníčků ještě o něco výše. Proto přicházíme s inovovanou řadou kompletního prémiového krmiva pro kočky Fitmin For Life. Ta je založena na dlouhodobých a ověřených znalostech z výživy, které jsou kombinovány s novými trendy a surovinami. Krmiva obsahují vysoké procento živočišného proteinu, zvýšený podíl čerstvého masa a jsou zcela bez kukuřice a pšenice. Vybrat si tedy může opravdu každý.

Ověřeno mlsnými jazýčky

„Kočka je ze své podstaty masožravec, je to vlastně taková naše zdomácnělá šelma. Proto by v její stravě rozhodně nemělo chybět maso, ideálně čerstvé. Do našich receptur ho přidáváme i proto, že v granulích zajišťuje vysokou chutnost,“ říká expertka na výživu značky Fitmin Adéla Palacká a pokračuje: „Existují rostlinné a živočišné proteiny. Ty živočišné jsou ze své podstaty pro kočky vhodnější. Jejich organismus s nimi totiž umí snáze pracovat a jsou pro ně lepším zdrojem bílkovin,“ vysvětluje Palacká rozdíl mezi dvěma druhy proteinů. „Pokud chcete své kočce dopřát opravdu kvalitní krmivo, vždy byste se měli zaměřit na zastoupení živočišného proteinu v krmivu, které by mělo být co nejvyšší. Obsahuje totiž aminokyseliny nezbytné pro správné fungování a vývoj kočičího organismu,“ dodává expertka.

Při vývoji této inovace jsme nechtěli ponechat nic náhodě a proto jsme se spojili s chovateli koček, jejichž svěřenci pomohli chutnost krmiva ověřit. „Z praxe víme, že chutnost u kočičího krmiva je naprosto klíčová. Proto jsme provedli pětidenní test u chovatelů, abychom mohli doslova reagovat na kočičí výběr a potřeby,“ říká obchodní a marketingová ředitelka Dibaq Tamara Jelínková. Z testování vyplynulo, že 100 % chovatelů by krmivo doporučilo svým známým a dalším chovatelům. „Zcela zásadní je pro nás ale informace, že 91 % z nich bylo nadmíru spokojeno s reakcí svých koček na přijímání nového krmiva. Kočky novinku přijímaly s nadšením a lépe, nebo alespoň stejně dobře jako své stávající krmivo,“ dodává paní Jelínková.

Chytrá volba pro kočičí šampiony

Chutnost je zásadní, proto jsme neopominuli ani další faktory. Do všech šesti druhů krmiva jsou zakomponována i prebiotika, která příznivě ovlivňují střevní mikroflóru koček, a tím podporují i jejich imunitní systém a obranyschopnost. Krmiva dále obsahují i komplex dentální péče preventivně působící proti vzniku zubního kamene. Navíc má antibakteriální efekt na dutinu ústní, a zamezuje tak usazování plaku na zubech kočky.

Kvalitní menu každému dle libosti

A aby si vybral opravdu každý, nabízíme v produktovém portfoliu této řady šest druhů krmiv pokrývajících všechna stádia života kočky. Krmiva jsou také dostupná v několika variantách, ať už s hovězím, jehněčím a kuřecím masem nebo se sledi. Naprostou samozřejmostí je také zastoupení vitaminů a minerálů ve formě chelátů nebo třeba lososového oleje bohatého na omega-3 a 6 mastné kyseliny. Krmiva neobsahují umělá barviva, dochucovadla ani geneticky modifikované suroviny. Dopřejte svým kočičím labužníkům to nejlepší pro jejich zdraví i chuťové pohárky.